Directie en beleid

Directie: Mevr. Tanja Jocqué
directie@spdrongen.be
Beleidsmedewerker en zorgcoördinator kleuter en L1 – L2:
Mevr. Sabine Gyselinck
sabine.gyselinck@spdrongen.be
Zorgcoördinator L3 – L4 – L5 – L6: Mevr. Katy Heyde
katy.heyde@spdrongen.be

Zorgteam

Zorgleerkracht L1 – L2: Mevr. Sabine Gyselinck
sabine.gyselinck@spdrongen.be
Zorgleerkracht L3 – L4: Dhr. Paul Goossens
paul.goossens@spdrongen.be
Zorgleerkracht L5 – L6: Mevr. Katy Heyde
katy.heyde@spdrongen.be

Team kleuter

K1A – Vlinders (peuters): Mevr. Sofie De Neve
sofie.deneve@spdrongen.be
K1B – Vissen: Mevr. Charlotte Verbeke
charlotte.verbeke@spdrongen.be
K1C – Beertjes: Mevr. Mieke van den Berge
mieke.vandenberge@spdrongen.be
K2A – 3A Bijen: Mevr. Mileen Debbaut & Mevr. Sofie D’Haeyer
mileen.debbaut@spdrongen.be
sofie.dhaeyer@spdrongen.be
K2B – 3B Muizen: Mevr. Sandra Vander Plaetse
sandra.vanderplaetse@spdrongen.be
K2C – 3C Kikkers: Mevr. Jobien De Rycke
jobien.derycke@spdrongen.be

Kinderverzorgster: Mevr. Carine Deproost

Team lager

L1A: Mevr. Heidi Van Renterghem
heidi.vanrenterghem@spdrongen.be
L1B: Dhr. Lieven Blondeel
lieven.blondeel@spdrongen.be
L2A: Dhr. Dirk Engels
dirk.engels@spdrongen.be
L2B: Mevr. Mieke De Roo
mieke.deroo@spdrongen.be
L3A: Dhr. Filip Moens
filip.moens@spdrongen.be
L3B: Mevr. Yvonne Pollenus
yvonne.pollenus@spdrongen.be
L4A: Mevr. Isabel Vander Linden
isabel.vanderlinden@spdrongen.be
L4B: Dhr. Peter Dhaenens
peter.dhaenens@spdrongen.be
L5A: Mevr. Femke Dewitte
femke.dewitte@spdrongen.be
L5B: Mevr. Jennifer Troch
jennifer.troch@spdrongen.be
L6A: Dhr. Franklin De Groote
franklin.degroote@spdrongen.be
L6B: Dhr. Roel Steyaert
roel.steyaert@spdrongen.be
L2A – L3B – L6A (1/5): Mevr. Liesbet De Porre
liesbet.deporre@spdrongen.be
L3A (1/4): Mevr. Josefien Van der Stichele
josefien.vanderstichele@spsdw.be

Team beweging

LO lagere school: Dhr. Bart Vangansbeke
bart.vangansbeke@spdrongen.be
LO + zwemmen lagere school: Mevr. Nele Seys
nele.seys@spdrongen.be
LO lagere school: Mevr. Davina Vanheffen
davina.vanheffen@spsdw.be
LO kleuterschool: Mevr. Annelies Gistelinck
annelies.gistelinck@spdrongen.be

Medewerkers opvang en middagtoezicht

Mevr. Marijke Vleeshouwers
Mevr. Bea Dewell
Mevr. Natalie Van Daele
Mevr. Ellen Bollé

Administratief medewerkers                                                 

Mevr. Iris De Jaeger
Mevr. Kirsten Servaes
Dhr. Jo Buyssens

secretariaat@spdrongen.be

Onderhoudspersoneel

Mevr. Dorine Notte
Mevr. Gamze Cantürk
Mevr. Ellen Bollé

ICT-coördinator

Dhr. Tim Vandermeulen

 

Preventieadviseur                                                                       

Dhr. Robin Claeys